تبلیغات
سایت خبری بخوانید - "پالت" در برج آزادی می‌نوازد
سه شنبه 22 مرداد 1392  07:06 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار فرهنگی ،

کنسرت موسیقی تلفیقی گروه "پالت" به سرپرستی روزبه اسفندارمز به عنوان اولین اجراهای تور کنسرت "آقای بنفش" از 23 تا 25، 30 و 31 مرداد و نیز اول شهریور در سالن اصلی برج آزادی اجرا می شود.
.


به گزارش مهر، گروه موسیقی پالت که فعالیت خود را در سبک تلفیقی جاز فیوژن و موسیقی ایرانی از سال 89 آغاز کرده است پس از انتشار آلبوم "آقای بنفش" اقدام به برگزاری تور اجرای زنده این آلبوم کرده و پس از برج آزادی در شهرهای دیگر کشور نیز اجرا خواهد داشت.

روزبه اسفندارمز سرپرست و نوازنده کلارینت، سردار سرمست ملودیکا و آکاردئون، مهیار طهماسبی ویولنسل، کاوه صالحی گیتار و داریوش آذر کنترباس، امین طاهری درامز، شقایق صادقیان فلوت به عنوان نوازندگان و امید نعمتی، میثم شیخی و مهدی ساکی خوانندگان این گروه هستند.

در دو بخش این کنسرت "قطعات یادگار دوست"، "خسرو شیرین"، "مثلث"، "نگاه کن"، "آقای بنفش"، "درس علوم" و ... اجرا خواهد شد. این در حالی است که آهنگسازی تمام این قطعات را تمام اعضای گروه بر عهده داشته اند.

در ادامه سیاست های برج آزادی برای حمایت از گروه های موسیقی جوان، کنسرت گروه پالت به سرپرستی "روزبه اسفندار مز" از 23 تا 25، 30 و 31 مرداد و نیز اول شهریور در دوسانس 18 و 21 در سالن اصلی برج آزادی اجرا می شود.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی